Угорщина раптово посилила контроль на кордоні з Україною

Угорщина раптово посилила контроль на кордоні з Україною
Автор Марія Петренко в Новини

На кордоні України та Угорщини на кількох пунктах пропуску був посилений контроль, що призвело до величезних черг з машин.

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби, передає Zavtra.

Loading...

Так, у пунктах пропуску «Чоп» і «Лужанка» з-за пандемії коронавіруса ретельно перевіряють мета поїздки або її транзитний характер. Сотні мікроавтобусів і легкових автомобілів з-за цього стоять у черзі.

Прикордонна поліція Угорщини, крім паспортних документів, ретельно перевіряє документи, що підтверджують мету поїздки або транзитний характер поїздки. В результаті цього збільшується час на проходження контролю.

В даний час перед пунктом пропуску «Лужанка» на оформлення очікують близько 150 мікроавтобусів. Також близько сотні машин стоять перед пунктом пропуску «Чоп».

За минулу добу через ці пункти пропуску кордон з Угорщиною в цілому перетнули по 400 легкових транспортних засобів.

Угорщина раптово посилила контроль на кордоні з Україною

Як ми вже розповідали раніше, на кордоні України і Білорусі до 30 серпня призупинила пропуск громадян. Заборона стосується людей, які мають намір перетнути кордон для збору дикоросів.

А також, міністерство охорони здоров’я України оновило список країн «зеленої» і «червоної» зон у зв’язку з пандемією COVID-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...