Умань очікує прибуття 10 тисяч хасидів

Умань очікує прибуття 10 тисяч хасидів
Автор Марія Петренко в Новини

На святкування іудейського свята Рош Ха-Шана,, який пройде 18-20 вересня в 2020 році очікується прибуття до десяти тисяч хасидів в Умань.

Про це заявив міністр Кабінету міністрів Олег Немчинов на своїй сторінці в Facebook, передає Zavtra.

Loading...

«Сьогодні відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Одним з ключових питань, які обговорювалися, було заплановане у вересні 2020 року масове паломництво брацлавських хасидів до міста Умань Черкаської області для святкування Рош-ха-Шана (Нового року за іудейським календарем)», — написав Немчинов.

У зв’язку з цим, Комісія доручила Міністерству закордонних справ посилити комунікацію з інформування іноземних громадян про обмеження, що діють в Україні.

А МВС підсилити та забезпечити безпеку під час святкування Рош-ха-Шана, Держприкордонслужбі розробити пам’ятку перебування в Україні і роздавати при перетині українського кордону, а також інформувати про можливу заборону на в’їзд в Україну на кілька років у разі порушення карантину.

«Крім цього на засіданні комісії було відзначено, що в 2020 році українські християни і мусульмани утрималися від масових заходів під час святкування своїх найбільших релігійних свят», — додав Немчинов.

Щорічно під час єврейського Нового року (Рош ха-Шан) до Умані приїжджають від 20 до 40 тисяч паломників, щоб відвідати могилу свого духовного лідера – цадика Нахмана, засновника одного з напрямків іудейської релігії — брацлавського хасидизму.

Умань очікує прибуття 10 тисяч хасидів

Раніше ми вже повідомляли, що Україна не давала дозвіл на паломництво хасидів в Умань для святкування свята Рош ха-Шана.

А також, мережі показали пусті вулиці Умані, де буквально через місяць повинні були святкувати єврейський новий рік — Рош ха-Шана.

Джерело: Народна Правда
загрузка...