Я прийняла важке рішення: Тихановська в сльозах записала відеозвернення

Я прийняла важке рішення: Тихановська в сльозах записала відеозвернення
Автор Марія Петренко в Новини

Екс-кандидат у президенти Білорусі Світлана Тихановська, котра напередодні залишила Білорусь, записала відеозвернення.

Про це повідомляє Zavtra.

Loading...

Світлана Тихановська зазначає: «Думала, що ця кампанія мене дуже сильно загартувала, але, напевно, я так і залишилася тією слабкою жінкою, якій була».

Вона також додала, що прийняла рішення виїхати до дітей: «Я прийняла дуже важке для себе рішення. Люди, бережіть себе, будь ласка: жодне життя не варте того, що зараз відбувається».

Зазначимо, коментатори відео активно підтримують Тихановскую:

Я прийняла важке рішення: Тихановська в сльозах записала відеозвернення Я прийняла важке рішення: Тихановська в сльозах записала відеозвернення Я прийняла важке рішення: Тихановська в сльозах записала відеозвернення Я прийняла важке рішення: Тихановська в сльозах записала відеозвернення

Нагадаємо про те, що Тихановская поїхала в Литву повідомив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс. 10 серпня Лінкявічюс повідомляв, що не може додзвонитися до Тихановской протягом декількох годин, і «її місцезнаходження не відомо навіть її співробітникам».

В цей же день штаб Тихановской повідомляв, що її утримують у ЦВК Білорусі, куди вона пішла віднести документи. Одночасно з цим у ЦВК говорили, що вона покинула комісію відразу після подачі скарги.

Пізніше її прес-секретар Ганна Красулина заявила, що вийшовши з ЦВК, Тихановская сказала: «Я прийняла рішення» і поїхала в невідомому напрямку.

У підсумку 11 серпня, коли стало відомо, що Тихановская поїхала до Литви, її довірена особа Ковалькова Ольга розповіла, що Світлану вивезли з країни білоруські влади. Це дозволило звільнити начальника штабу Марію Мороз: «У Світлани не було вибору. Важливо, що вона на волі й жива. Вони поїхали разом з Марією Мороз. Проте в заручниках продовжує перебувати частина команди Світлани».

Джерело: Народна Правда
загрузка...