Глава військової розвідки назвав головні загрози для України

Глава військової розвідки назвав головні загрози для України
Автор Марія Петренко в Новини

Україні потрібно заздалегідь і в повному обсязі вчитися оцінювати всі військові можливості будь-якого потенційного противника.

Таку заяву в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна» зробив начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов.

Loading...

За його словами, зараз в світі відбуваються війни нового типу, куди залучені не тільки військові угрупування, але і цивільні частини і які ідеально маскуються різними потужними пропагандистськими програмами.

«Нам треба вчитися виокремлювати військову складову в цих потенційних конфліктах, заздалегідь позначати її наявність і превентивно гасити можливості для початку воєнних конфліктів. Перед будь-якою країною зараз стоять наступні ризики: глобальний світ, відкриті кордони, швидке зняття будь-якої інформації, множинні вогнища недружніх намірів, різке зростання технічних можливостей для ініціації тих чи інших зіткнень. А все це – гроші і модернізація», – сказав Він.

Він також підкреслив, що у деяких країн сильно виражена схильність до інтенсифікації різного роду гібридних впливів на Україну, щоб підштовхнути до того чи іншого вектору розвитку, який був би вигідний для цих країн, але не для нас:

«Так от, наше завдання – заздалегідь і в повному обсязі оцінити всі військові можливості будь-якого потенційного противника».

Раніше колишній депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов заявил, що Росія восени не піде відкритою війною на Україну, у російського президента Володимира Путіна є інша задача — поглинути Білорусь.

А ось член Меджлісу кримськотатарського народу, голова Кримськотатарського ресурсного центру Ескендер Барієв считает, що нестача води в окупованому Криму може змусити Путіна вторгнутися в Україну, оскільки війська РФ відчувають велику потребу у водних ресурсах.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...