Путін не буде атакувати Україну: озвучений новий план глави Кремля

Путін не буде атакувати Україну: озвучений новий план глави Кремля
Автор Марія Петренко в Новини

Росія не піде відкритою війною на Україну цієї осені, у російського президента Володимира Путіна є інша задача — поглинути Білорусь.

Таку заяву в інтерв’ю «Гордону» розповів колишній депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов.

Loading...

«У випадку з Україною я думаю, що це більше брязкання зброєю. Як люблять говорити в Кремлі, «примус до миру». Вони вважають, що можуть налякати українську еліту і змусити її йти назустріч тим вимогам, які вони висувають у зв’язку з особливим статусом (Донбасу), виборами і всім іншим, що має статися Мінськими угодами», – сказав він.

Пономарьов зазначив, що Путін, як політик, який поважає силу, і тому тисне на Україну.

«І вважає, що Зеленський – президент, який не може впоратися з націоналістами всередині країни, що він не володіє повнотою влади, що він не в змозі приймати одноосібні рішення і відповідати за угоди, досягнуті в ході переговорів. А раз так, то давайте ми його задавимо подібними погрозами – і нехай він прийме необхідні рішення з страху. Або сам хитнеться у бік Росії, коли зіткнеться з масовими протестами всередині країни, або ж до влади прийде ОПЗЖ Медведчука (Віктор Медведчук – ред.)», – пояснив він.

В самій Росії також не все спокійно. 8 серпня в Хабаровському краї пройшов традиційний протест. Традиційними гаслами ходи і мітингу стали вимога повернути в Хабаровський край затриманого правоохоронними органами популярного екс-губернатор Сергія Фургала. Разом з ними звучали заклики, які виходять за межі регіону, такі, як «Путіна у відставку!», «Путін — ворог народу!», «Нам потрібна підтримка всієї країни» та інші подібні.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...