Сергій Міхалок вперше відреагував на протести в Білорусі — відео

Сергій Міхалок вперше відреагував на протести в Білорусі — відео
Автор Марія Петренко в Новини

Відомий білоруський музикант Сергій Міхалок вперше відреагував на протести в Білорусі, які почалися після чергових виборів президента.

Так, лідер групи Brutto і колективу «Ляпис Трубецкой», на своїй сторінці в Instagram поділився кліпом Brutto на пісню «Рідні край».

Loading...

При цьому, додаткових коментарів Міхалок не опублікував.

Публікація музиканта викликала бурхливу реакцію у громадськості.Прихильники звинуватили його в тому, що він не підтримує білорусів під час важливих подій у країні, на які знаменитість так довго чекав.

«Це все, що ви можете сказати щодо цієї ситуації?», «І це замість публічного заяви хоча б? Замість підтримки свого народу, який бореться зараз за «Belarus Freedom», «Слухайте записи сміливця і революціонера Михалка, бо таким він залишився в минулому, шкода. Я надихався на Майдані і на війні його творчістю», – пишуть у коментарях в соцмережах Михалка.

Сергій Міхалок вперше відреагував на протести в Білорусі — відео Сергій Міхалок вперше відреагував на протести в Білорусі — відео

Як ми вже розповідали раніше, у Білорусі під час протестів побили українського фотокореспондента. Крім того, затримано 9 громадян України.

А також, пропагандистська машина Білорусі і Росії на повну потужність включилася у зв’язку з протестами у Мінську. Прихильники Олександра Лукашенка активно просувають ідею про те, що у масових протестах у столиці Білорусі замішана Україна і США.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...