В Україні можуть змінити зони карантину: подробиці

В Україні можуть змінити зони карантину: подробиці
Автор Марія Петренко в Новини

У Міністерстві охорони здоров’я вирішили об’єднати деякі показники за коронавирусу в один,дозволивши таким образів змінити критерії визначення зон карантину.

Про це заявив на брифінгу глава Моз Максим Степанов.

Loading...

За його словами, динаміку і кількість випадків на 100 тисяч населення вирішили об’єднати в один показник і вважати, виходячи з кількості хворих на 100 тисяч населення протягом 14 днів.

«Проаналізувавши показники, які є, ми вирішили зробити ще зручнішими, ще зрозуміліше за якими критеріями ми визначаємо тієї чи іншої рівень небезпеки», — сказав Степанов.

Степанов додав, що також більш чітко визначили кількість заповнених ліжок.

«Роблячи ці пропозиції, ми намагалися врахувати всі нюанси. Ситуація на сході і заході різна. Всі ці пропозиції ми врахували і внесли відповідні пропозиції в уряд», — зазначив він.

Нагадаємо, станом на 11 серпня, 9 областей України були не готові послаблювати карантин — це: Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Львівська, Одеська, Рівненська, Сумська, Харківська, Чернівецька області.

В Україні можуть змінити зони карантину: подробиці

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив що у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації уряд вводить щоденну роботу державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і посилює заходи контролю за дотриманням правил карантину.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...