В Україні розповіли, як готуються до другої хвилі COVID-19

В Україні розповіли, як готуються до другої хвилі COVID-19
Автор Марія Петренко в Новини

В Україні не допустить повторення «італійської» або «іспанського» сценарію поширення коронавируса.

Про це розповів міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, передає НВ.

Loading...

Він зазначив, що зараз в країні фіксують 1000-1100 хворих кожні добу.

«Друга хвиля – це скільки? Порівняно з травнем і початком червня вдвічі збільшилася кількість хворих людей. Ми, звичайно, готуємося до ще більш потужною навантаженні на медсистему. Ми не можемо допустити ситуації, яка була в Італії або Іспанії», – сказав чиновник.

За його словами, з 15 березня по 1 серпня Моз збільшив кількість апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ) на більш ніж 800 штук.

«Збільшилася кількість ліжок з підвищеним киснем, а також кількість кисневих концентраторів. Продовжуємо закуповувати засоби індивідуального захисту, щоб вони перебували в лікарнях. Зараз ми набагато краще готові з точки зору фахівців, лікуючих COVID-19», – зазначив Степанов.

Також він заявив, що декілька разів були вдосконалені національні протоколи лікування.

Як ми розповідали раніше, вчені проаналізували 14 типів масок, і озвучили, які з них найбільш ефективні в боротьбі з коронавірусом — затримують понад 90% крапельок слини.

Тим часом, в Україні за минулу добу зафіксовано 1433 нових випадку COVID-19. 11 серпня від коронавирусной інфекції або ускладнень викликаних нею померли 19 пацієнтів.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...