В Євросоюзі висунули ультиматум Лукашенко: важливі подробиці

В Євросоюзі висунули ультиматум Лукашенко: важливі подробиці
Автор Марія Петренко в Новини

Президент Литви Гітанас Науседа гостро відреагував на протести в Білорусі, які почалися після виборів президента країни.

Про це повідомляє delfi.lt.

Loading...

Так, Науседа зазначив, що провів переговори з президентом Латвії.

«Я повинен констатувати, що ситуація в Білорусі, як і раніше турбує, як і раніше, ллється кров, людей переслідують, журналістів закривають у в’язниці. Ми як сусіди разом з іншими країнами регіону шукаємо способи вирішення цієї кризи», — сказав він.

Також він представив план з 3 пунктів, який на його думку врегулював ситуацію в сусідній країні.

«По-перше, державні органи влади повинні припинити насильство щодо своїх громадян. По-друге, білоруська влада повинна відпустити затриманих, зараз відомо про тисячі затриманих. І третій пункт — Білорусь повинна відновити діалог зі своїм громадянським суспільством», — сказав Науседа.

Він так само відзначив, що відповідна основа для діалогу — формування національної ради з представників влади і громадянського суспільства.
«Ця рада повинна зайнятися пошуком рішень і виходу з кризи», — сказав Науседа.

Як ми вже повідомляли раніше, державні ЗМІ Білорусі повідомили подробиці затримання в Мінську «координаторів масових заворушень».

Тим часом, жителі Білорусі розповідають про жахи, які вони переживають останні дні.

Люди, користуючись моментом повернення інтернету, скаржаться на жорстоке поводження співробітників Омону щодо беззбройних і мирних учасників акцій протесту.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...