ВООЗ оголосила про початок другої хвилі коронавіруса у світі

ВООЗ оголосила про початок другої хвилі коронавіруса у світі
Автор Марія Петренко в Новини

Всесвітня організація охорони здоров’я вважає, що у світі вже почалася друга хвиля коронавіруса.

А за словами представника Європейського бюро ВООЗ Олега Стороженко, деякі країни переживають вже третю хвилю, повідомляє УП.

Loading...

«Друга хвиля у багатьох країнах почалася тоді, коли почали пом’якшувати карантинні заходи. Ми бачили певний прогрес у контролі над інфекцією в квітні-травні цього року, але під тиском економічних обставин уряду послабили заходи, статистика захворювання пішла вгору, і ми можемо розцінювати це як другу хвилю. Деякі країни переживають вже третю хвилю», — сказав він.

Однією з ключових причин зростання захворюваності COVID-19 називають відпустки, після яких люди поверталися інфікованими.

«Також ми з тривогою очікуємо навчального року. Нам ще належить вивчити, як відкриття шкіл та вищих навчальних закладів впливає на поширення інфекції, і які заходи можуть бути введені додатково, щоб контролювати захворювання», — уточнив Стороженко.

Раніше ми повідомляли, що ВООЗ має намір перевірити інформацію про російську вакцину від коронавіруса, про створення якої заявив раніше Володимир Путін.

А також, ученые проаналізували 14 типів масок, і озвучили, які з них найбільш ефективні в боротьбі з коронавірусом — затримують понад 90% крапельок слини.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...