В РНБО допустили повторення в Білорусі «кримського» сценарії

В РНБО допустили повторення в Білорусі «кримського» сценарії
Автор Марія Петренко в Новини

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов закликав владу Беларуси уникнути жертв, а також не виключив, що події можуть розвиватися за «кримському» або «донбаському» сценарієм.

Відповідну заяву він зробив в ході круглого столу «Технології асиметричного протидії зовнішньої агресії та шляхи їх ефективного розвитку», відповідаючи на запитання журналістів про ймовірність українських сценаріїв в країні, передає «Укрінформ».

Loading...

«У сучасному світі можливо все. Тому я не можу нічого виключати. Дуже хотілося, щоб там все закінчилося як можна швидше, демократично, спокійно, щоб там не дай бог не було жертв. Ми закликаємо білоруське суспільство, щоб не було людей, які будуть страждати від того, що сьогодні відбувається в Білорусі», – сказав він.

Як відомо, у Мінську та інших містах Білорусі тривають акції протесту проти результатів президентських виборів, на яких знову переміг Олександр Лукашенко. Мирні акції розганяються представниками Омону з надмірною жорстокістю. Протестуючи проти їх дій, вившіе військові Білорусі масово знищують і викидають форму і документи про те, що вони проходили службу в спецназі. Крім того, масово звільняються журналісти державних ЗМІ.

12 серпня МВС Білорусі заявило про затримання «координатора протестів» — за версією правоохоронців, чоловіки «роздавав гроші тим, хто бере участь у масових заворушеннях». Одночасно з цим дружина затриманого рассказалаяк люди в цивільному побили його і забрали 10 тисяч доларів від продажу авто.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...