«Поки живий»: Лукашенко засмутив опозицію

«Поки живий»: Лукашенко засмутив опозицію
Автор Марія Петренко в Новини

Президент Білорусі Олександр Лукашенко спростував інформацію про проблеми зі здоров’ям і своє перебування за кордоном. Як відомо, раніше російський політолог Валерій Соловей заявив, що Лукашенко переніс інсульт, а деякі журналісти стверджували, що державні канали якийсь час транслюють «консерви» (заготовки) з президентом.

Офіційну заяву, зроблену Лукашенко в ході наради по роботі будівельної галузі, цитує державне агентство «Белта».

Loading...

Я живий і не за кордоном

«Для початку: я поки живий і не за кордоном, як тут деякі наші шановні „свядомыя“ розкручують: президент залишив країну і знаходиться за кордоном. Сьогодні 14-е число, ми з вами зустрічаємося для того, щоб обговорити роботу будівельної галузі».

Про страйки

Лукашенко впевнений, що в країні намагаються «розхитати» трудові колективи, що буде мати негативні наслідки.

«Ви мою позицію знали і знаєте. В період пандемії, коли я практично заборонив звільняти людей, викидаючи їх на вулицю. Важко, складно, але і зараз непросто. Молодці будівельники, у них простіше ситуація, вони всі зайняті справою. Але, тим не менш, намагаються і будівельників там качнути і так далі. Наша позиція однозначна: ми у важкі часи пандемії нікого не схиляли, не змушували. І тут теж ми нікого не повинні тримати. Якщо люди хочуть працювати — будь ласка. Ось робота, приходьте, працюйте. Якщо людина не хоче працювати, ми ж його на аркані не затащим … Заради бога. Ви сьогодні не справите 10 тракторів, не поставите на ринок, завтра німці приїдуть з американцями, привезуть свою техніку росіяни».

Били по-звірячому, там було море крові: у Мінську відпускають учасників протестів — подивіться, що вони пережили

Як повідомлялося раніше, в Мінську відпускають затриманих в ході протестів людей, і в мережі з’являється все більше розповідей про звірства правоохоронців.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...