Білл Гейтс назвав дату закінчення пандемії CОVID-19

Білл Гейтс назвав дату закінчення пандемії CОVID-19
Автор Марія Петренко в Новини

Білл Гейтс заявив, що людству вдасться вибратися з пандемії COVID-19 до кінця 2021 року.

Про це він повідомив в інтерв’ю Bloomberg.

Loading...

На думку співзасновника корпорації Microsoft, перша вакцина від коронавіруса буде не повністю ефективною, і до кінця року доступ до неї буде обмежений.

«А потім, у 2021 році, цілком імовірно, буде схвалено ряд інших вакцин. По всій видимості, самий сильний імунну відповідь викличе білкова субодиниця. Враховуючи, що займається розробкою вакцини багато компаній, ми можемо допустити значну кількість невдач і при цьому отримати недорогу вакцину тривалої дії», — вважає Білл Гейтс.

Також, на його думку, до кінця 2021 року людству вдасться вибратися з пандемії.

«Завдяки інноваціям у галузі терапії смертність почне скорочуватися, але по-справжньому все закінчиться в результаті розповсюдження природних інфекцій і вакцини, завдяки чому у нас виробиться колективний імунітет. У багатих країнах це станеться десь в наступному році, в ідеалі — в першій половині наступного року. Ми виберемося з пандемії до кінця 2021 року», — підсумував Гейтс.

Раніше Білл Гейтс назвав тести на COVID-19 «безглуздою тратою часу та коштів».

Також, Гейтс прогнозує людству більш страшну проблему, ніж COVID-19.

Американський мільярдер і засновник Microsoft говорить, що вже в найближчі десятиліття Земля зіткнеться з катастрофічними бідами, викликаними зміною клімату.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...