Білоруський опозиціонер назвав війну на Донбасі «цивільною»

Білоруський опозиціонер назвав війну на Донбасі «цивільною»
Автор Марія Петренко в Новини

Білоруський опозиціонер і колишній претендент на посаду президента Білорусі Валерій Цепкало визнав Крим частиною України, але при цьому заявив, що конфлікт на Донбасі — це «громадянська війна».

Відповідну заяву він зробив в ефірі 4 каналу.

Loading...

Валерій Цепкало підкреслив, Донбас є невід’ємною частиною України, але чи є там російські війська, він не знає:

«Особисто я розглядаю це як громадянську війну в Україні, де воюють громадяни однієї і тієї ж країни. Є там втручання? Напевно, є. Є там якась підтримка з боку Росії, там, напевно, якась торгівля йде? Я не знаю, але, напевно, є. Навряд чи можна вважати, що Донецьк може бути самодостатнім з точки зору ведення міжнародного бізнесу».

Що стосується Криму, то Цепкало зазначив, згідно з міжнародним законодавством, півострів є Україною.

Напередодні президент Білорусі Олександр Лукашенко спростував інформацію про проблеми зі здоров’ям і своє перебування за кордоном. Як відомо, раніше російський політолог Валерій Соловей заявив, що Лукашенко переніс інсульт, а деякі журналісти стверджували, що державні канали якийсь час транслюють «консерви» (заготовки) з президентом.

Одночасно з цим головний конкурент Лукашенка на минулих виборах Світлана Тихановская, яка зараз знаходиться в Литві, записала нове відеозвернення білорусів. Тихановская висловила подяку тим, хто був поруч з нею і проголосував за неї, а також закликала мерів міст виступити організаторами мирних масових зібрань.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...