Били по-звірячому, там було море крові: у Мінську відпускають учасників протестів — подивіться, що вони пережили

Били по-звірячому, там було море крові: у Мінську відпускають учасників протестів — подивіться, що вони пережили
Автор Марія Петренко в Новини

У Мінську почали випускати затриманих під час акцій протесту.

Як передає Zavtra, напередодні про те, що всіх людей відпустять на свободу до шести ранку 14 серпня, заявив заступник міністра МВС Олександр Барсуков.

Loading...

Люди, які вийшли на свободу, розповідають про звіряче ставлення до себе з боку правоохоронців: побиття, тортури, жахливих умовах в камерах. Про опозиційні Telegram-канали публікують фото постраждалих.

Били по-звірячому, там було море крові: у Мінську відпускають учасників протестів — подивіться, що вони пережили Били по-звірячому, там було море крові: у Мінську відпускають учасників протестів — подивіться, що вони пережили Били по-звірячому, там було море крові: у Мінську відпускають учасників протестів — подивіться, що вони пережили Били по-звірячому, там було море крові: у Мінську відпускають учасників протестів — подивіться, що вони пережили Били по-звірячому, там було море крові: у Мінську відпускають учасників протестів — подивіться, що вони пережили Били по-звірячому, там було море крові: у Мінську відпускають учасників протестів — подивіться, що вони пережили

Раніше російський політолог Валерій Соловей заявив що у президента Білорусі Олександра Лукашенка стався інсульт. Деякі журналісти впевнені, що всі останні сюжети з участю Лукашенко є «консервами».

Лідери низки європейських країн призвали президента Білорусі Олександра Лукашенка до припинення застосування сили проти свого народу, а також негайного звільнення всіх затриманих учасників протестів.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...