Тихановська записала нове відео, звернувшись до білоруських мерів: про що вона просить

Тихановська записала нове відео, звернувшись до білоруських мерів: про що вона просить
Автор Марія Петренко в Новини

Поки президент Білорусі Олександр Лукашенко запевняє, що живий і не за кордоном, його головний конкурент на минулих виборах Світлана Тихановская, яка зараз знаходиться в Литві, записала нове відеозвернення до білорусів.

Тихановская висловлює подяку тим, хто був поруч з нею і проголосував за неї, пише Zavtra.

Loading...

На її думку, білоруси «зробили неможливе, ще півроку тому ніхто не вірив, що білоруси можуть об’єднатися і сказати «Ні» старої влади, але це сталося».

Вона також підкреслює, що за неї в окремих регіонах віддали голоси від 60 до 90% виборців:

«Я хочу сказати «Спасибі» тим людям, які були поруч зі мною: моїй команді, штабам Валерія Цепкало і Віктора Бабарико. Я хочу сказати «Спасибі» кожній людині, кожному виборцю, який проголосував за мене, за зміни в нашій країні. І нас, прихильників змін, більшість. Цьому є документальне підтвердження — копії протоколів. Там, де комісії порахували голоси чесно, моя підтримка склала від 60 до 70%. А в Новій Боровій — 90%. Білоруси більше ніколи не захочуть жити з колишньою владою. У його перемогу ніхто не вірить», — говорить Тихановская.

Вона також додала, що проти бійні на вулицях. У зв’язку з чим закликала мерів міст виступити організаторами мирних масових зібрань:

«Мирний вихід громадян на вулицю влада перетворила в криваву бійню. Ситуація критична … Нам потрібно зупинити насильство на вулицях білоруських міст. Я закликаю владу припинити це і піти на діалог. Я прошу всіх мерів міст 15 і 16 серпня виступити організаторами мирних масових зібрань у кожному місті».

Били по-звірячому, там було море крові: у Мінську відпускають учасників протестів — подивіться, що вони пережили

Окремо вона подякувала підприємства, які оголосили страйк: «Спасибі працівникам БМЗ, електротехнічного заводу, МАЗ, IT-компаніям з ПВТ та іншим колективам, хто приєднався». А також закликала разом захистити вибір білорусів.

Нагадаємо, в Мінську відпускають затриманих в ході протестів людей, і в мережі з’являється все більше розповідей про звірства правоохоронців.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...