Тортури і згвалтування: як поводилися з затриманими в Мінську

Тортури і згвалтування: як поводилися з затриманими в Мінську
Автор Марія Петренко в Новини

Минске відпускають затриманих в ході протестів людей. Про те, що всіх людей відпустять на свободу до шести ранку 14 серпня, раніше заявив заступник міністра МВС Олександр Барсуков. Тим часом у мережі з’являється все більше розповідей про звірства правоохоронців.

Як повідомляє Zavtra, так відомий Telegram-каналі Nexta пише, що в одній з в’язниць знаходяться сотні затриманих на мирних демонстраціях, деякі провели всю ніч в калюжі крові, інші — спали стоячи.

Loading...

Повідомляється також, що родичі і правозахисники, які чергували ночами під стінами в’язниці, чули жахливі звуки тортур, а вдень машини «швидкої» одна за одною вивозили людей в лікарні: «Тіла тих людей, яким вдалося вийти з місця тортур, нагадують одне суцільне місиво».

Били по-звірячому, там було море крові: у Мінську відпускають учасників протестів — подивіться, що вони пережили

Журналістам потрапила в руки медична карта одного з затриманих, якого доставили в лікарню. Людині поставили такі діагнози: садна по всьому тілу, струс мозку, множинні переломи, забиття статевих органів, травматичне ушкодження прямої кишки (зґвалтування?).

Керівник проекту Tribuna.com в Україні і Білорусі Максим Березинський, якого також затримали в Мінську і відпустили на наступний день, розповів на своїй Facebook-сторінці, що відбувається.

Тортури і згвалтування: як поводилися з затриманими в Мінську

Тортури і згвалтування: як поводилися з затриманими в Мінську

Тортури і згвалтування: як поводилися з затриманими в Мінську Тортури і згвалтування: як поводилися з затриманими в Мінську

Раніше російський політолог Валерій Соловей заявив, що у президента Білорусі Олександра Лукашенка стався інсульт. Деякі журналісти впевнені, що всі останні сюжети з участю Лукашенко є «консервами».

Лідери низки європейських країн призвали президента Білорусі Олександра Лукашенка до припинення застосування сили проти свого народу, а також негайного звільнення всіх затриманих учасників протестів.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...