У Білорусі завели справу на засновника каналу NEXTA

У Білорусі завели справу на засновника каналу NEXTA
Автор Марія Петренко в Новини

На засновника белорусских Telegram-каналів NEXTA (NEXTA і NEXTA live) Степана Путіло завели кримінальну справу.

Про це повідомляють у Telegram-каналі NEXTA. Як стверджується, Путіло загрожує до 15 років позбавлення волі.

Loading...

«Якщо випадково зустрінете полковника Свирида на вулиці — передавайте йому від нас привіт! Форма привіту — на ваш розсуд», — написали в мережі і опублікували його фото.

Степан Путіло створив Telegram-канал NEXTA, коли був 17-річним школярем. Там він публікував музичні кліпи. Пізніше ресурс почав розширюватися. В ньому з’явилися розслідування корупції в Білорусі. Також теми стосувалися і влади, зокрема президентства Лукашенка.

В 2018 році з’явився Telegram-канал NEXTA Live, а в 2019 році NEXTA опублікував документальний фільм «Лукашенко. Кримінальні матеріали», який вийшов в тренди YouTube, отримавши майже 3 млн переглядів.

«У фільмі детально розповідається про те, як Лукашенко вкрав у нас країну, мрії, свободу, майбутнє і 25 років життя», — говорив Степан Путіло.

Нині ж на каналі докладно висвітлюють протести в Білорусі. Особливу увагу такі пости залучили після відключення інтернету в країні.

Тоді Twitter працював з перебоями, а Facebook і зовсім не працював. На цьому тлі важливим джерелом оперативної інформації про події в країні став Telegram-канал NEXTA.

У Білорусі завели справу на засновника каналу NEXTA

Як ми вже рассказыывали раніше, у затриманого в Білорусі «координатора» протестів виявили обкладинку для посвідчення Служби безпеки України, в якій був календарик із зображенням Степана Бандери

А також, в Білорусі вимагають провести нові президентські вибори.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...