У Тернопільській області не хотіли поховати чоловіка через церковні борги

У Тернопільській області не хотіли поховати чоловіка через церковні борги
Автор Марія Петренко в Новини

у Тернопільській області В селі Грабовець церковні службовці виставили родині покійного перед похоронами рахунок у 550 гривень — «земний борг». Чоловік не зміг за життя оплатити весь церковний збір.

Про це в Facebook-групі Великогаевской об’єднаної територіальної громади пише Наталія Дерев’яна, якій і видали в касі в храмі цю розписку про борги.

Loading...

«Скажіть, будь ласка, в селі є така «традиція», що, коли треба поховати людину, то в першу чергу треба йти не до священика, а до церковного касиру для того, щоб здати його земні борги і борги його сім’ї. Розумію, що, може, пишу не по темі, але сама з цим зіткнулася й просто стало цікаво: в селах крім Грабовца є ще такі «інкасатори», – запитує жінка.

Відзначимо, в коментарях їй пишуть, що скаржиться вона даремно, оскільки сума щомісячного збору 20 гривень невелика, а церква повинна на щось існувати. Жінка повідомила, що її родич вносив гроші в церкву, але по мірі можливостей.

У підсумку, похорон все-таки відбулися, але пройшли не без скандалу.

У Тернопільській області не хотіли поховати чоловіка через церковні борги У Тернопільській області не хотіли поховати чоловіка через церковні борги У Тернопільській області не хотіли поховати чоловіка через церковні борги У Тернопільській області не хотіли поховати чоловіка через церковні борги

В Хмельницькій області на автобусній зупинці у Лесоберезовки нашли понівечене тіло священика.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...