Зеленський зробив заяву про другу хвилю коронавіруса в Україні

Зеленський зробив заяву про другу хвилю коронавіруса в Україні
Автор Марія Петренко в Новини

Президент України Володимир Зеленський звернувся до громадськості з попередженням про те, що країна нахожится на грані другої хвилі COVID-19.

Його звернення оприлюднила прес-служба президента. Зеленський нагадав, що 13 серпня в Україні COVID-19 підтвердили ще в 1732 громадян.

Loading...

Тому Зеленський закликав максимально посилити інформаційну кампанію з протидії поширенню коронавирусу.

«Необхідно донести населенню важливість прийняття заходів особистого захисту, дотримання правил карантину: мінімізації відвідин місць скупчення людей, відвідування масових заходів», – сказав Зеленський.

Нагадаємо, від COVID-19 у країні померли вже 2 011 осіб (+19 за добу), а 46 797 пацієнтів (+581) повністю подолали хворобу. Про це свідчать дані сайту Центру громадського здоров’я та РНБО, інформацію озвучив на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Найбільше нових заражених коронавірусом зареєстрували в Харківській області – 205, Львівській – 184, Одеській – 160, Івано-Франківській – 138, Чернівецькій – 154 та місті Київ – 158.

Напередодні в Україні змінили поділ на карантинні зони. В «червону зону» карантину потрапили деякі райони і міста у Львівській, Івано-Франківській, Рівненській, Одеській та Чернівецькій областях.

А також, за станом на початок липня 92% українців вважають, що вони не хворіли COVID-19, одночасно з цим 5% говорять, що вони або їх родичі зіткнулися з коронавирусной інфекцією.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...