На місцевих виборах не буде електронного голосування — ЦВК

На місцевих виборах не буде електронного голосування — ЦВК
Автор Марія Петренко в Новини

На місцевих виборах 25 жовтня не планується запуск пілотних проектів з упровадження електронного голосування.

Як передає портал Завтра, голова Центральної виборчої комісії України Олег Діденко заявив, що експериментів не буде.

Loading...

«Про це заявляли не в ЦВК, але, наскільки мені відомо, на цих виборах таких пілотних проектів не буде. Змінами до кодексу введена можливість проведення таких експериментів. Але умови, в яких відбувається підготовка до виборів, їх специфіка і складність не дають нам можливості належним чином підготувати їх» , — розповів він.

Відзначимо, що в березні 2020 року Міністерство цифровий трансформації України заявило, що працює над запровадженням електронного голосування і планує кілька пілотів на місцевих виборах.

Нагадаємо також, що на місцевих виборах 2020 кандидати на посаду мера міста повинні заплатити заставу. Його сума буде залежати від кількості виборців міста.

Заставу складе від 19 до 445 тис. Максимальну суму заплатять кандидати на крісло мера Києва, Харкова та Дніпра — 445 тис, 219 тис. грн і 157 тис. грн відповідно.

Нагадаємо, що 11 червня ЦВК дозволила голосувати громадянам без прописки, а це понад 1 млн осіб. До них належать особи, яким виповнилося 18 років, проте вони не встигли зареєструватися.

Раніше ми повідомляли, що провести вибори в ОРДЛО поки неможливо.

Також, місцеві вибори в Україні призначено з урахуванням нового поділу на райони.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...