Протести в Білорусі: активісти створять сайт з даними фальсифікаторів виборів та працівників ОМОН

Протести в Білорусі: активісти створять сайт з даними фальсифікаторів виборів та працівників ОМОН
Автор Марія Петренко в Новини

Фронт національного порятунку Республіки Білорусь створить сайт під назвою «Дошка національної ганьби», де будуть розміщувати особисті дані членів виборчих комісій, які брали участь у фальсифікації результатів президентських виборів, і співробітників правоохоронних органів, які застосовували силу проти мирних мітингувальників.

Як повідомляє портал Завтра, про це заявив екс-претендент на посаду президента Білорусі Валерій Цепкало.

Loading...

«Формування Дошки національної ганьби організовано як crowdsourcing. Туди ми будемо розміщати тих членів виборчих комісій, які фальшували вибори. Їх імена, сім’ї, хто вони такі, якщо є — номери паспортів, і вимагати для них заборони в’їзду» , — сказав Цепкало.

За словами екс-претендента, відповідно до законів Білорусі, фальсифікація виборів є кримінальним злочином, а їх публікація дозволяє країнам ЄС відмовляти таким особам у видачі віз.

Іншим проектом Фронту національного порятунку Цепкало називає розміщення даних співробітників Загону міліції особливого призначення (ЗМОП), які застосовували світло шумові гранати, сльозогінний газ, гумові кулі і силу проти протестувальників.

Валерій Цепкало повідомив, що зараз у нього вже є дані про деяких бійців ОМОН, які брали участь в розгоні людей на протести в Білорусі.

За його словами, правоохоронці повинні розуміти, що їхні дії білоруський народ вважає ганебними, а потім, ймовірно, на них подавати в суд.

Нагадаємо, що сьогодні, 15 серпня, у Мінську кілька тисяч людей зібралися біля станції метро Пушкінська, щоб попрощатися з єдиним загиблим мітингують у столиці Білорусі.

Нагадаємо також, що 15 серпня Лукашенко переговорив з Путіним.

Раніше ми повідомляли, Зеленський відповів на видачу вагнеровцев Путіну.

Джерело: Народна Правда
загрузка...