Власник Delfi перешкоджає евакуації судна в Одесі

Власник Delfi перешкоджає евакуації судна в Одесі
Автор Марія Петренко в Новини

Судновласник Delfi намагається перешкодити евакуації бункерувальника з одеського пляжу.

Як передає портал Завтра, про це заявив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Loading...

«Злий задум або просто безумство. Але судновласник Делфі подав до Господарського суду Києва позов до АМПУ з клопотанням заборонити здійснювати будь-які дії по відношенню до судна. Дійсно, навіщо його ліквідувати з пляжу, нікому ж «не заважає». Добре, що суд відмовив їм у задоволенні їх клопотання про забезпечувальні заходи і ми продовжуємо роботи з евакуації. Але сильно дратує відчуття того, що ті, хто створили і не вирішили проблеми і надалі продовжують додавати їх і заважати» , — зазначив міністр.

Він додав, що правоохоронцям варто детальніше ознайомитись з діяльністю судновласника Делфі — Mister Drake PC на території України і яку мету вони переслідують своїми діями».

Злий задум чи просто божевілля. Альо судновласник Делфі подавши у Господарський суд м. Києва позов до АМПУ з клопотанням…

Gepostet von Vladyslav Kryklii am Samstag, 15. August 2020

Раніше Криклій повідомив, що піднімати затонуле в Одесі бункерувальник Delfi буде приватна компанія «Краншип» за рахунок іншої приватної компанії «Бруклін-Київ».

Нагадаємо, що судно Delfi сіло на мілину поблизу одеського пляжу 22 листопада 2019 року. До цього бункерувальник кілька днів дрейфував акваторії Одеської затоки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...