Зеленський відповів на видачу вагнерівців Путіну

Зеленський відповів на видачу вагнерівців Путіну
Автор Марія Петренко в Новини

Президент України Володимир Зеленський назвав рішення Мінська про передачу вагнеровцев Росії, м’яко кажучи, несправедливим, неприйнятним у дружніх міждержавних відносинах.

Про цієї інформації повідомляє портал Завтра.

Loading...

«Наслідки цього рішення будуть катастрофічними. Ми розуміємо, що вагнеровцы все одно повернуться до свого звичного заняття — поширення війни. Дай Бог, щоб білоруській владі не довелося і на своїй території отримати ще один гарячий знекровлений Донбас, створити який всі ці вагнеровцы дуже добре вміють» , — написав Володимир Зеленський.

Наголошується, що видача білоруською владою затриманих у Мінську бойовиків ПВК Вагнер Росії — недружній в Україну крок Білорусі.

Про це зі свого боку заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов.

За його словами, поверненням вагнеровцев Росії Мінськ продемонстрував неповагу до правових процедур і духу двосторонніх відносин.

Київ чекав інше рішення білоруської сторони, так як має достатньо доказів участі бойовиків у війні на Донбасі на боці Росії.

Ці докази були передані в Білорусь разом з відправленим українською стороною запитом про видачу вагнеровцев, повідомила прес-служба МЗС.

Нагадаємо, що 32 з 33 найманців «ПВК Вагнера», затриманих у Мінську наприкінці липня, повернулися в Росію, повідомили 14 серпня російські державні ЗМІ з посиланням на Генпрокуратуру Росії. Тридцять третій громадянин Росії, який має також білоруське громадянство, залишився на території Білорусі, додали там.

Раніше, МЗС України прокоментувало рішення Мінська повернути «вагнеровцев» Росії.

Джерело: Народна Правда
загрузка...