Автор пісень Пугачової покінчив життя самогубством: деталі трагедії

Автор пісень Пугачової покінчив життя самогубством: деталі трагедії
Автор Желізняк Олександр в Новини

У Москві знайдено мертвим відомого радянський поет-пісняр, сценарист, родич лауреата Нобелівської премії Бориса Пастернака – Борис Пургалін (справжнє прізвище – Пастернак). Йому було 84 роки.

MK.Ru пише , що тіло Пургаліна знайшли близько 6.45 години ранку на території Федерального науково-клінічного центру ФМБА на Горіховому бульварі. Там чоловік перебував на лікуванні. Палата, в якій лежав Пургалін, була на 8-му поверсі, труп виявили на вулиці. Співробітники правоохоронних органів встановлюють офіційну причину смерті поета-пісняра.

Хто такий Борис Пургалін

Родич Бориса Пастернака. Ім'я користувача Пургалін з'явився під час його роботи в музичній редакції на телебаченні, так глядачі не плутали його з відомим поетом.

Борис Пургалін – автор популярного телешоу «Бенефіс», автор текстів пісень до фільму «Тільки в мюзик-холі». Співпрацював з Володимиром Пресняковим, Анатолієм Кальварская і іншими композиторами. Найбільш відому його пісню «Самовар» виконував актор Микола Караченцов. Також Пургалін був автором сценаріїв телевізійних «Блакитних вогників».

Крім того, Пургалін був автором багатьох пісень Алли Пугачової (написав слова до композицій: «Чарівний ліхтар», «Парад-алле», «Рудий клоун», «Диваки», «Кабріолет»).

Автор пісень Пугачової покінчив життя самогубством: деталі трагедії

Джерело: Народна Правда