Бойовики порушили режим «тиші» біля Водяного на Донбасі

Бойовики порушили режим «тиші» біля Водяного на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини

17 серпня на більшості ділянок відповідальності українських підрозділів на Донбасі обстрілів не зафіксовано.

Як передає Zavtra , про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

Одночасно з цим в районі Водяного зафіксували вогняну активність збройних формувань Російської Федерації з підствольного гранатомета – один неприцільний постріл. Крім того, за минулу добу, виявлено факти інженерного обладнання позицій в сторону наших підрозділів неподалік Водяного у напрямку тимчасово окупованій Ужівка.

17 серпня українські військовослужбовці задокументували 2 ворожих порушення домовленостей, досягнутих 22 липня в рамках Тристоронньої контактної групи.

Серед особового складу Об'єднаних сил бойових втрат і поранень немає. 18 серпня на всіх ділянках фронту спостерігалася тиша.

Ранкова зведення относительно ситуации в районі проведення операции Об'єднаних сил станом на 7.00 18 серпня 2020 року

# ООС # операція_ОС #Ukraine_army #Joint_Forces_Operation # daily_statementРанкове зведення относительно ситуации в районі проведення операции Об'єднаних сил станом на 7.00 18 серпня 2020 рокуСлава Україні! 17 серпня на переважній більшості ділянок відповідальності українських підрозділів обстрілів НЕ зафіксовано. Наші військовослужбовці у районах Виконання завдання дотрімуються режиму припиненням вогню та перебувають напоготові до адекватного реагування на ймовірні підступні Дії протівніка.Водночас, поблизу Водяного у післяобідній час зафіксовано вогневу Активність Збройних Формування Російської Федерации з підствольного гранатомету. Один непріцільній Постріл БУВ провокативні та не ніс Загрози життю нашим воїнам, тому українські захисники зброю у відповідь НЕ застосовувалі. Такоже, Минулої доби, Виявлено факти інженерного обладнання позіцій у БІК наших підрозділів Неподалік Водяного з напрямку тимчасово окупованої Ужівкі.Загалом, за минули добу, українські військовослужбовці задокументувалі 2 ворожі Порушення домовленностей, досягнуть 22 липня в рамках Трісторонньої контактної групі.Серед Особова складу Про ' єднаних сил бойовий Втрата та поранених немає. Ситуація у районі проведення операции залішається Повністю контрольованою Українськими воїнамі.Від качана поточної доби, 18 серпня, на усіх ділянках фронту спостерігалася тиша, порушеннях полного та всеосяжного режиму припиненням вогню НЕ зафіксовано.Наші військовослужбовці продолжают Виконувати поставлені завдання и перебувають напоготові надаті Відсіч у разі Загрози їхньому життю чи здоров'ю.Слава Україні!

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Montag, 17. August 2020

На 28 серпня анонсована нова зустріч радників зовнішньополітичних відомств в рамках Нормандського формату.

Джерело: Народна Правда