У США почастішали випадки зараження людини чумою

У США почастішали випадки зараження людини чумою
Автор Желізняк Олександр в Новини

У США за останні кілька місяців зафіксовано вже другий випадок зараження людини чумою .

На цей раз чуму виявили в штаті Каліфорнія (останній раз цю хворобу там фіксували в 2015 році) повідомляє Los Angeles Time.

Після укусу блохи (ймовірно) заразився житель округу Ельдорадо. У цьому районі з 2016 по 2019 рік були виявлені 20 гризунів-носіїв бацил чуми.

Останні випадки інфікування чумою було зафіксовано в Каліфорнії у двох жителів округу Лос-Анджелес. Ймовірно, вони були заражені під час відвідування Йосемітського національного парку на кордоні зі штатом Невада. Обидва пацієнти одужали.

Центр по контролю над захворюваннями повідомляє, що з початку минулого століття в США зареєстрували близько 1000 випадків захворювання на чуму.

У липні повідомлялося про те, що в штаті Колорадо вперше за 5 років зафіксували випадок чуми у людини. У американця була септична чума, заразився він від інфікованої білки. Відзначимо, септична чума – надзвичайно небезпечна інфекційна хвороба. У середні століття рівень смертності становив 99-100%. У цьому випадку все обійшлося, оскільки лікування почали своєчасно, пацієнт одужав.

Тим часом в Монголії бубонна чума стала причиною смерті 15-річного підлітка.

Джерело: Народна Правда