В Азії виявили новий штам коронавируса

В Азії виявили новий штам коронавируса
Автор Желізняк Олександр в Новини

У Південно-Східній Азії, можливо, виявили штам нового коронавируса D614G – він може виявитися набагато більш заразним, ніж SARS-CoV-2.

Про це повідомляє Bloomberg. При цьому видання відзначає, що достовірних підтверджень цієї інформації поки немає.

Випадки інфікування штамом коронавируса D614G, який раніше вже був помічений в інших частинах світу, зафіксовані в Малайзії і на Філіппінах. У Малайзії підтвердили 45 випадків. Спалах почалася з людини, який повернувся з Індії і порушив 14-денну самоізоляцію. Його тест на коронавірус по поверненню в Малайзію був негативним.

На Філіппінах виявили штам серед випадкових зразків COVID-19 в найбільшому місті столичного регіону. Вчені Філіппін вивчають, чи робить мутація вірус більш заразним. Є припущення, що нова мутація може прискорити поширення коронавируса.

Заступник міністра охорони здоров'я Філіппін Марія Розаріо Верджайр передбачає, що мутація має більш високу ймовірність передачі або заразність: «Але у нас все ще немає достатньо вагомих доказів, щоб сказати, що це так».

Крім того, D614G був виявлений у багатьох інших країнах і став переважним варіантом в Європі і США, при цьому Всесвітня організація охорони здоров'я заявила, що немає ніяких доказів того, що цей штам призводить до більш важкого захворювання.

Мутація також була виявлена під час недавніх спалахів в Китаї. Але, за словами глави відділу епідеміології та біостатистики Гонконзького університету Бенджаміна Коулінг, епідеміологічні дані не свідчать про те, що мутація значно більш заразна, ніж інші штами.

Його заяву заперечує глава Міністерства охорони здоров'я Малайзії Нур Хішам Абдулла. У Facebook він написав, що цей штам може зробити вірус в 10 разів більше заразним, але при цьому він не послався на будь-які дослідження.

Відзначимо, симптоми коронавирусной інфекції (COVID-19) схожі на інші поширені хвороби. Фахівці з Університету Південної Каліфорнії розповіли, в якій послідовності виявляються симптоми COVID-19.

Вчені вважають , що люди з підтвердженими психіатричними діагнозами більш підтверджені коронавирусной інфекції (COVID-19).

Джерело: Народна Правда