Вбивство Шеремета: Кузьменко та Антоненко вручили обвинувальні акти

Вбивство Шеремета: Кузьменко та Антоненко вручили обвинувальні акти
Автор Желізняк Олександр в Новини

Ветерану АТО, музиканту, а також підозрюваному в убивстві журналіста Павла Шеремета Андрію Антоненко, вручили обвинувальний акт.

Про це повідомив адвокат Антоненко Станіслав Кулик, передає УНН.

На питання, вручили звинувачувальний акт Антоненко, Кулик відповів: «Вручили».

Волонтер і медик Юлія Кузьменко, яку також підозрюють в причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета, теж вручили обвинувальний акт. Про це повідомив її адвокат Тарас Безпалий.

Нагадаємо, суд минулого тижня опустив Кузьменко з під варти під цілодобовий домашній арешт.

Також, захист ветерана АТО і музиканта Андрія Антоненко, опублікувала матеріали, відкриті стороні обвинувачення, а також копії його сторінок в соціальних мережах.

Всі бажаючі тепер можуть завантажити за посиланнями повні копії трьох профілів Антоненко в соцмережах – копію профілю Фейсбук Андрія Антоненко за 2016 рік; копію профілю Фейсбук Loui Cyfer (псевдонім Антоненко, ще одна сторінка у Фейсбуці – ред.) і копію профілю RiffMa $ ter в Вконтакте.

Як ми рассказиивалі раніше, Київський апеляційний суд відмовив у знятті арешту з музиканта і бійця АТО Андрія Антоненко, який підозрюється у вбивстві Павла Шеремета .

А 13 липня Київська апеляційний суд дозволив зняти з Яни Дугаров електронний браслет. Також їй дозволили пересуватися по Україні. Адвокати Яни Дугаров заявили, що вона і її захист частково задоволені рішенням суду, проте будуть і надалі доводити її непричетність до справи про вбивство Шеремета.

Джерело: Народна Правда