Бойовики «ЛНР» почали розстрілювати своїх соратників: що відбувається – відео

Бойовики «ЛНР» почали розстрілювати своїх соратників: що відбувається – відео
Автор Желізняк Олександр в Новини

Затриманий снайпер «ЛНР» р ассказал, що бойовики сформували загороджувальні загони, які повинні були вбивати «зрадників» серед своїх.

Про це розповів сам затримання українською владою бойовик, передає прес-центр операції Об'єднаних сил.

Екс-терорист розповів, що надійшов на службу до бойовиків в червні 2014 року на посаду снайпера. Він проходив підготовку під Ростовом, а тренували бойовиків російським зброєю.

«Потім мене відправили на КПП« Михайлівка – Мар'ївка »для перевірки паспортів. Потім нас стали відправляти будувати бліндажі. А потім нас хотіли відправити в загороджувальні загони. Якщо хтось із наших буде здаватися або бігти додому, нам давали наказ розстрілювати », – зазначив чоловік.

За його словами, вони з товаришем не хотіли виконувати такі накази і вирішили здатися за програмою «Вернись додому живим». Вони вирушили район населеного пункту Золоте-5 і розділилися.

Чоловік дійшов до блокпоста і зумів здатися, а його товариша застрелив їх же снайпер з загороджувального загону.

Як ми розповідали раніше, бойовики на Донбасі почали використовувати перемир'я для зміцнення і посилення своїх бойових позицій.

А також, трьох італійців в Італії засудили до ув'язнення за участь в незаконних збройних формуваннях Донбасу на боці бойовиків.

Джерело: Народна Правда