СБУ відреагувала на дані про причетність до спецоперації з ПВК «Вагнера»

СБУ відреагувала на дані про причетність до спецоперації з ПВК «Вагнера»
Автор Желізняк Олександр в Новини

У Службі безпеки України заявили, що відмовляються коментувати чутки нібито причетності до операції із затриманням членів ПВК «Вагнера» в Мінську.

Офіційна позиція СБУ опублікована прес-службою відомства.

«СБУ не підтримує медійно інформаційні операції ворога і не бере участі в публічному обговоренні різних фантастичних сценаріїв. Тим більше, коли такі інформаційні «вкидання» мають на меті нанесення шкоди Україні », – відзначили в повідомленні.

В СБУ підкреслили, що жоден співробітник відомства не брав участі в розмовах бойовиків з вербувальником, які нібито зафіксовані на аудіозаписах.

«Титрування одного з учасників розмов, як« офіцер СБУ », є домислом і маніпуляцією», – підкреслила прес-служба.

Вони впевнені, що ініціатори таких інформаційних «вкидань» діють за логікою «кілька разів переказана брехня може комусь здатися правдою».

«Тому закликаємо українські ЗМІ і окремих лідерів громадської думки в гонитві за сенсаціями уважно ставитися до інформаційної гігієни і не поширювати чуток на користь недружніх країн», – підсумували в повідомленні.

СБУ відреагувала на дані про причетність до спецоперації з ПВК «Вагнера»

Як ми вже повідомляли раніше, в Кремлі намагаються викрутитися з ситуації з затриманням найманців ПВК «Вагнера» в Білорусі, звинувачуючи у всьому Україну . Пропагандисти активно просувають версію про те, що Україна намагається таким чином посварити Росію зі своїм союзником.

А минулого тижня, Білорусь передала Росії затриманих членів ПВК «Вагнер», включно з тими, які брали участь у війні на Донбасі.

Джерело: Народна Правда