Скільки українців вірять в Бога: цікава статистика

Скільки українців вірять в Бога: цікава статистика
Автор Желізняк Олександр в Новини

81% українців заявляють, що вірять в Бога. При цьому найбільше релігійних людей проживає на заході країни.

Про це свідчать дані опитування фонду «Демократичні ініціативи» та Центру Разумкова.

13% респондентів відповідають, що не вірять в Бога, 7% не змогли відповісти.

За даними опитування, на заході України населення найбільш релігійне, там в бога вірять 95% жителів, найменше – на Півдні (75%). У центрі і на сході віруючих – по 81%.

При цьому з віком, як показує опитування, віра в Бога зростає – серед тих, кому 60 і більше, вірять в бога 85%, серед 18-29-річних – таких 76%.

Цікаво, що чим вище освітній рівень людей, тим нижче їх віра в бога. Серед респондентів з незакінченою середньою освітою відсоток тих, хто вірить в бога, найвищий – 90%. Серед респондентів з середньою спеціальною освітою він становить 79%, з вищою або незакінченою вищою – 80%.

Скільки українців вірять в Бога: цікава статистика

Раніше фонд «Демократичні ініціативи» та Центр Разумкова провели опитування про COVID-19 . На початок липня 92% українців вважають, що вони не хворіли COVID-19, одночасно з цим 5% говорять, що вони або їх родичі зіткнулися з коронавирусной інфекцією.

Майже половина українців готові зробити щеплення від коронавирусной інфекції COVID-19 в разі, якщо вона буде безкоштовною – про це свідчать дані опитування КМІС.

Фонд «Демократичні ініціативи» та Центр Разумкова також повідомляли, скільки грошей іде на ліки і медичне обслуговування у жителів України.

Джерело: Народна Правда