Екс-глава розвідки розкрив деталі «спецоперації» України щодо арешту «вагнерівців»

Екс-глава розвідки розкрив деталі «спецоперації» України щодо арешту «вагнерівців»
Автор Марія Петренко в Новини

Екс-начальник головного управління розвідки Міністерства оборони України Василь Бурба прокоментував скандал з «вагнеровцамі» , він зокрема, спростував причетність до зриву спецоперації Володимира Зеленського.

В інтерв'ю Інтерфакс-Україна він заявив, що всі домисли з цього приводу направлені на спробу завдати істотної шкоди репутації спецслужб України.

Loading...

«Відразу і прямо хочу заявити, коментувати будь-які реальні або передбачувані дії спецслужб колишнім начальником військової розвідки вважаю неправильним. У так званій справі «вагнеровцев» в пресі дуже багато явної дезінформації та домислів. На мій погляд, всі ці домисли спрямовані виключно на спробу завдати істотної шкоди репутації спецслужбам України », – сказав він.

Він також додав, що інформація про будь-які операції спецслужб є секретною, і вона ніколи не стає публічно відкритою. Виходячи з цього будь-які конспірологічні теорії, які будуються на підставі газетних «розслідувань» вигідні російській стороні.

«Абсолютно безглуздими домислами є версії про можливу участь президента України в будь-якої допомоги« вагнеровцам ». Це неможливо ні за моральними, ні за оперативними даними », – підкреслив він.

Він також зазначив, що у нього немає інформації щодо того, чи була операція спецслужб України щодо затримання «вагнеровцев» зірвана витоком з оточення президента.

Напередодні в СБУ заявили , що відмовляються коментувати чутки про нібито причетність до операції із затриманням членів ПВК «Вагнера» в Мінську. В СБУ підкреслили, що жоден співробітник відомства не брав участі в розмовах бойовиків з вербувальником, які нібито зафіксовані на аудіозаписах.

Президент України Володимир Зеленський назвав рішення Мінська про передачу «вагнеровцев» Росії несправедливим, неприйнятним в дружніх міждержавних відносинах. За його словами, наслідки цього рішення будуть катастрофічними.

Джерело: Народна Правда
загрузка...