Найгірше буде в жовтні: з'явився прогноз по другій хвилі COVID-19 в Україні

Найгірше буде в жовтні: з'явився прогноз по другій хвилі COVID-19 в Україні
Автор Марія Петренко в Новини

В Україні погіршується ситуація із захворюваністю на COVID-19. 19 серпня наша країна переступила позначку в 2 тисячі хворих за добу і побила антирекорд за смертністю. Стабілізувати ситуацію з поширенням коронавируса може тільки неухильне дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів.

Таку заяву в коментарі Обозревателю зробив начальник Головного управління Госпотребслужби міста Києва, лікар Олег Рубан.

Loading...

Він також додав, що Київ буде першим містом України, який почне застосовувати препарати і вакцини від коронавируса:

«Столиця завжди була лідером по захворюваності COVID-19 і іншим гострим респіраторним вірусним інфекціям. Причина – велика міграція населення, велика кількість людей з груп ризику, які проживають в місті Києві. Тому Київ перший зайшов в епідемію і останнім буде виходити ».

Рубан каже, що зараз в столиці проводиться масове тестування всіх хворих з ознаками ГРВІ – у 10-15% з них підтверджується діагноз коронавірусна інфекція. Він також додав, що «захворюваність, за прогнозами, буде рости». Початок максимальних показників буде в жовтні-листопаді.

Начальник Головного управління Госпотребслужби зазначив, що ситуація стабілізується тільки за умови, що городяни будуть дотримуватися всіх рекомендованих правил – користуватися медичними масками, антисептиками і дотримуватися соціальної дистанції.

Як повідомлялося раніше, Україна посіла вже 15 місце в світі за кількістю нових випадків COVID-19.

Одночасно з цим Японія заявила про другу хвилю епідемії коронавируса.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...