Чернівці влаштували бунт проти внесення міста в «червону» зону

Чернівці влаштували бунт проти внесення міста в «червону» зону
Автор Марія Петренко в Новини

У Чернівцях мешканці влаштували акцію протесту в зв'язку з попаданням міста в «червону» зону карантинних обмежень через високий рівень захворюваності на коронавирусной інекцій.

Зокрема, учасники мітингу біля будівлі обласної державної адміністрації вимагали, щоб влада не посилювали обмеження роботи громадського харчування, магазинів і торгових центрів, повідомляє «Молодий буковинець».

Loading...

«Ми проти того, щоб нас закривали. А за які гроші платити податки і кредити? Досить того, що ми просиділи вдома цілих два місяці. Економіка і без того убита! » – заявила учасниця акції.

А заступник Чернівецької ОДА Богдан Ковалюк нагадав, що з понеділка в місті повинні зупинити роботу харчування, школи, дитсадки, а громадський транспорт буде працювати тільки в режимі спецперевозок. Крім того, забороняються масові заходи.

«Ми повинні розуміти всю серйозність цієї проблеми, тому прошу вас погодитися на карантин», – сказав чиновник.

Після цієї заяви на чиновника обрушився шквал критики від учатсніков акції протесту.

«У вас немає совісті, у мене одна дитина, я мати-одиначка, за що платити комуналку, за що годувати дитину? Я просто хочу працювати! » – заявили учасники протесту.

Чернівці влаштували бунт проти внесення міста в «червону» зонуЧернівці влаштували бунт проти внесення міста в «червону» зону

Як ми вже розповідали раніше, нові обмеження через зростання числа хворих COVID-19 в Україні вводити не планують.

А також, в Україні з 24 серпня почне діяти новий розподіл регіонів на зони карантину . Так, в «червону» зону потрапили карантину потрапили Коломия, Самбір та Чернівці.

Джерело: Народна Правда
загрузка...