Чому гроші COVID-фонду витратили на дороги: з'явилося пояснення

Чому гроші COVID-фонду витратили на дороги: з'явилося пояснення
Автор Марія Петренко в Новини

Половину грошей з COVID-фонду України в розмірі 35 мільярда гривень витратили на «Велику будівництво" доріг заради підтримки населення.

Про це зявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, передає Укрінформ.

Loading...

«Хочу підкреслити правильність цього рішення. Якщо спочатку карантину люди переважно боялися хворіти, то потім тільки чверть громадян боялися самої епідемії, а інші мали страх перед економічними наслідками, викликаними коронакрізісом », – сказав прем'єр.

Нібито саме ця причина і зумовила перерозподіл коштів.

«Ми розуміли, що заробітні плати медикам, закупівля медикаментів … і інше – це, безумовно, вкрай важливі речі. І ще важливіше було підтримати людей і зменшити тиск на економіку в цілому. І один з кращих шляхів – це інвестиції в будівництво », – зазначив Шмигаль.

Він стверджує, що позитивний ефект проявився у всіх сферах і в середньому, і в малому, і в мікробізнесу. У зв'язку з чим, світова криза і карантин не мали вкрай негативного впливу на економіку України.

Як ми розповідали раніше, в зв'язку з різким зростанням кількості хворих COVID-19 Міністерство охорони здоров'я може переглянути критерії госпіталізації хворих – відвозити в лікарню будуть тільки пацієнтів у важкому стані.

Також стало відомо, що в Україні немає підприємств, які володіють технічними можливостями, щоб проводити дослідження і розробку будь-яких вакцин, в тому числі від коронавируса.

Джерело: Народна Правда
загрузка...