Лукашенко заявив про можливе вторгнення в Білорусь

Лукашенко заявив про можливе вторгнення в Білорусь
Автор Марія Петренко в Новини

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що протести в країні є і проблемою Росії в тому числі.

Про це він заявив в ході візиту на агрокомбінат Дзержинський, пише БелТА.

Loading...

«Білоруська сьогодні проблема для Росії не менш важлива, ніж для Білорусі. Атакують Росію насамперед. Але хочуть зім'яти нас. Не вийде! Ми дамо відсіч », – заявив він.

За словами чинного президента, в ситуації, що склалася є як зовнішній, так і внутрішній фактори.

«Я тут нікого не залякую, але це є насправді. Ми змушені це враховувати і жорстко чинити опір. Нікуди від цього не дінешся. У той же час я хочу зберегти мир і спокій для тих, хто хоче працювати. Я не хочу увергнути країну, повністю її перевести на військовий стан. Це не нормально. Я хочу, щоб спокійно жили, як це було завжди. І це моя головна задача – відповісти там, стабілізувати тут обстановку », – додав він.

А також, Лукашенко натякнув на небезпеку навчань НАТО, які проходять недалеко від кордонів Білорусі. Він вважає, що це нібито підготовка до вторгнення.

«Тому що вони поставили собі за мету перш за все цю територію відсікти – Білорусію. Уже польські прапори вивісили недавно. Зараз Вітчизна в небезпеці. Ми не можемо жартувати. Тим більше це не слабкі війська – НАТО. Тому я попередив президента Росії про ситуацію, яка складається в Білорусі. У нас повне взаєморозуміння, у нас є договір відповідний в рамках ОДКБ і Союзної держави », – заявив Лукашенко.

Як ми розповідали раніше, 19 серпня відбулося перше засідання Координаційної ради Білорусі, на якому озвучили вимоги опозиції до діючої влади республіки.

А також, опозиція Білорусі заявила, що не проти участі чинного президента республіки Олександра Лукашенка в нових виборах глави республіки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...