Навального дозволили перевезти на лікування до Німеччини

Навального дозволили перевезти на лікування до Німеччини
Автор Марія Петренко в Новини

Головлікар лікарні швидкої медичної допомоги №1 Омська Олександр Мураховський заявив, що опозиціонера Олексія Навального , дозволять перевезти з Омська в Берлін.

Рішення було прийнято на консиліумі 21 серпня, повідомляє gorod55.ru.

Loading...

За словами головлікаря, медики вже повністю виключили версію отруєння, оскільки не змогли виявити токсин в організмі Навального.

Також Мураховський зазначив, що німецькі колеги задоволені лікуванням в омської лікарні.

«Бригада порахувала пацієнта транспортабельним, можливим до перевезення. Вони гарантували, що довезуть його до вказаного місця призначення. На той момент ми мали позитивну динаміку і порахували транспортування передчасною. Нагляду за пацієнтом протягом деякого часу стабільно, і, маючи запит родичів дозволити транспортування кудись, ми прийняли рішення, що не заперечуємо проти його переведення до іншого стаціонар, який вкажуть нам родичі », – пояснив лікар.

Виліт з Києва літака, на якому можуть транспортувати в німецьку клініку Навального, поки запланований на ранок суботи, 22 серпня.

Як ми розповідали раніше, дружина головного опозиціонера в РФ Олексія Навального, який вже дві доби знаходиться в комі, написала листа Володимиру Путіну.

А також, заступник головлікаря омської лікарні вже заявив, що лікарі не вважають, що у Навального отруєння.

Джерело: Народна Правда
загрузка...