Назар Холодницький покинув посаду керівника САП

Назар Холодницький покинув посаду керівника САП
Автор Марія Петренко в Новини

Назар Холодницький звільнився з посади голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України.

Пост з відповідною заявою він опублікував у себе в Facebook.

Loading...

Виконуючим обов'язки голови САП призначений Максим Грищук.

«За час моєї каденції змінилися 4 Генеральних прокурора, кожен з яких хотів створити режим підзвітності САП. У кожному разі це починалося з невиконання нами (САП) тих чи інших вказівок … Після чого кожен раз в кінці кінців приходило розуміння, що САП є самостійним і непідконтрольним органом, ми знаходили порозуміння. З 2015 по 2020 рік САП і НАБУ практично завжди були в «опозиції» до всіх правоохоронних структур та представників політичних партій. Те, що раніше було стандартом, виявилося неможливим тепер – незалежно від політичної приналежності, посад, впливу і фінансових можливостей, уникненню від кримінальної відповідальності не підлягав ніхто », – пише Холодницький.

Він також розповів, чого досягла САП за п'ять років під його керівництвом: «Коротко в цифрах, притягнуто до відповідальності 16 народних депутатів, 22 топ-чиновника, 47 суддів, 68 керівників державних підприємств, 17 вищих посадових осіб державних органів».

ПРО минуло, ТЕПЕРІШНЄ І МАЙБУТНЄ … У 2015 году розпочато процес создания системи антікорупційніх ОРГАНІВ, метою якіх …

Gepostet von Назар Холодницький am Freitag, 21. August 2020

За інформацією джерела Vesti.ua, Холодницький може бути призначений радником президента України Володимира Зеленського:

«Причиною звільнення Холодницька міг стати конфлікт з генпрокурором Венедиктової. Коли Холодницький пішов на загострення конфлікту – була досягнута домовленість, що він відійде в сторону – піде у відпустку, а після нього напише заяву на звільнення. За це йому гарантували посаду в Офісі президента в якості радника », – розповіло джерело.

Як повідомлялося раніше, чиновник Служби зовнішньої розвідки і колишній військовослужбовець підозрюються у вивозі боєприпасів з району проведення ООС.

Раніше Служба безпеки України викрила схему поставок в Росію товарів військового призначення українського виробництва.

Джерело: Народна Правда
загрузка...