Олексій Навальний в комі: головні новини про стан політика

Олексій Навальний в комі: головні новини про стан політика
Автор Марія Петренко в Новини

Олексій Навальний продовжує знаходиться в комі і його стан стабільно важкий. При цьому лікарі омської лікарні відмовляють його сім'ї і близьким в перевезенні політика на лікування до Німеччини.

Zavtra зібрало найголовніші новини про стан Навального.

Loading...

Навальний в комі, але інформація про набряк мозку, яка раніше з'явилася в ЗМІ, не відповідає дійсності, – так заявили в обласному МОЗ.

Офіційний діагноз невідомий, його ще не поставили. При цьому лікарі вже виключили інсульт, інфаркт, коронавірус і черепно-мозкову травму. Сьогодні, 21 серпня, буде консиліум – до Омська приїдуть фахівці центру ім. Пирогова.

Франція і Німеччина готові надати Навальному лікування – про це під час спільної прес-конференції заявили Еммануель Макрон і Ангела Меркель. А Cinema for Peace навіть підготував літак з медичним обладнанням, щоб вивезти Навального в Німеччину (повідомляв Bild). Але головний лікар лікарні швидкої допомоги № 1 Омська, в якій знаходиться Олексій Навальний, відмовився видати дозвіл на перевезення політика в німецьку клініку. Медик стверджує, що політик нетранспортабельний. Його прес-секретар Кіра Ярмиш впевнена, що заборона на перевезення Навального загрожує його життю: «Залишатися в омської лікарні без обладнання з так і не поставленим діагнозом в нинішньому положенні смертельно небезпечно».

Юристи ФБК звернулися в слідком з вимогою розслідувати отруєння Навального як замах на вбивство. Але прес-секретар президента Дмитро Пєсков повідомив, що розслідування буде організовано лише в тому випадку, якщо підтвердиться факт отруєння.

У Москві і Санкт-Петербурзі люди стали виходити на пікети на підтримку політика. Їх, звичайно ж, стали затримувати.

Як відомо, 20 серпня Олексію Навальному стало погано на борту літака, який прямував з Томська в Москву. Лайнер екстрено приземлився в Омську. Виносили політика з літака вже в несвідомому стані. Прес-секретар політика Кіра Ярмиш повідомила, що перед вильотом в аеропорту Навальний випив чай у кав'ярні. Вона не виключає, що Олексія Навального могли отруїти. Зараз політик перебуває в реанімації, в комі, його підключили до апарату ШВЛ.

У ЗМІ озвучували версії про те, що Навального могли отруїти невстановленим псіходіcлептіком, оксибутиратом натрію або психотропними засобами.

Пізніше стало відомо, що медики прийшли до висновку, згідно з яким втрата свідомості, підвищене слиновиділення, необхідність в ШВЛ, а також відсутність підвищення внутрішньоклітинних ферментів в крові свідчать про токсичний вплив переважно синаптического рівня. Лікарі мають на увазі отруєння, в результаті якого отрута порушує синоптичну передачу нервового імпульсу. Зазвичай такий ефект роблять нейролептики.

Джерело: Народна Правда
загрузка...