Росія – це його особистий бізнес: Путіну дали невтішну оцінку в США

Росія – це його особистий бізнес: Путіну дали невтішну оцінку в США
Автор Марія Петренко в Новини

Володимир Путін – КГБ-шник, який може кришувати, віднімати, шантажувати, руйнувати, підставляти, країна для нього – особистий бізнес, таку заяву зробив капітан I рангу ВМС США у відставці Гарі Табах.

Російського президента він охарактеризував в інтерв'ю «Апостроф TV».

Loading...

«Він не бізнесмен, він КДБ-шник, він може кришувати, віднімати, шантажувати, руйнувати, підставляти. Придумати якийсь бізнес він не може. Це не в його компетенції. Країна – це його особистий бізнес, він тим і відрізняється від царя. Для царя це були б його піддані, його особисте майно, він повинен це берегти і плекати. А Путін – він не цар, а КДБ-шник », – заявив він.

Також він висловився щодо «обнулення» президентських термінів Володимира Путіна шляхом внесення правок в російську Конституцію і провів паралелі між главою Кремля і президентом Білорусі, проти переобрання якого почалися масові мітинги в країні.

«Змінили б вони Конституцію, не змінили б, це масажування повітря, він би все одно залишився б при владі, не цим способом, так іншим. Тому він зараз і переживає, це та ж схема, що і у Лукашенка була, коли можна переобиратися скільки завгодно. Це ж старий анекдот, коли приходить до Путіна глава ЦВК і каже: у мене є хороша і погана новина для вас. Хороша – вас переобрали президентом Росії, погана – за вас ніхто ні голосував », – пояснив Гаррі Табах.

Напередодні президент Росії Володимир Путін зізнався про вплив антиросійських санкцій через анексії Криму.

Джерело: Народна Правда
загрузка...