Тіхановська просить працівників білоруських підприємств продовжувати страйки – відео

Тіхановська просить працівників білоруських підприємств продовжувати страйки – відео
Автор Марія Петренко в Новини

Кандидат в президенти Білорусі Світлана Тіхановском записала нове звернення, на цей раз воно адресовано працівникам великих підприємств. Опозиційний кандидат закликає продовжувати страйки.

Ролик опубліковано в YouTube.

Loading...

Тіхановском впевнена, що страйки «затиснули диктатуру в кут», тому потрібно їх продовжувати:

«Дорогі мої білоруси, працівники« Білоруськалій », МТЗ,« Гродно азоту »та інших підприємств. Ви – символ нової, вільної Білорусі. Ми – мирна, працьовита нація. Ми – сила, яка може змінити і вже змінює майбутнє нашої країни. Країни, яку він хоче у нас вкрасти …. Страйки затиснули диктатуру в кут, поранили її в саме серце. Тому зараз вас всіма способами намагаються розділити і посварити. Адже якщо ми будемо всі разом, у цього режиму не залишиться жодного шансу ».

Тіхановском називає страйку «абсолютно легальним і могутньою зброєю проти режиму».

Вона закликала білорусів «продовжувати і розширювати страйку», щоб змусити владу «почути наші голоси, які вона у нас вкрала».

Напередодні міністр оборони Білорусі Віктор Хренін не виключає, що протести противників Олександра Лукашенка можуть перерости в громадянську війну або військовий конфлікт. Він також попередив , що проти учасників протесту можуть застосувати армію.

Генеральна прокуратура Білорусі порушила кримінальну справу проти членів Координаційної ради. Рада, створена з ініціативи Світлани Тіхановском, головного опозиційного кандидата в президенти Білорусі, звинувачують в спробі захоплення влади.

Джерело: Народна Правда
загрузка...