Україна призупиняє безвіз з Білоруссю

Україна призупиняє безвіз з Білоруссю
Автор Марія Петренко в Новини

Україна з 1 вересня 2020 року припиняє дію безвіза для поїздок в Білорусь.

Про це повідомляє Держприкордонслужба в п’ятницю, 21 серпня.

Loading...

«З 1 вересня 2020 роки для поїздок в Білорусь громадянам України потрібен закордонний паспорт. З початком осені вступає в силу постанова Кабінету Міністрів України «Про часткове призупинення дії Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про безвізові поїздки громадян», – сказано в повідомленні.

Запрацює новий порядок виїзду, який дозволить поліпшити захист українських громадян, оскільки в разі втрати за кордоном внутрішнього паспорта ідентифікація громадян України закордонними установами є тривалою і складною.

«Прикордонники прогнозують суттєве зменшення часу проходження прикордонного контролю кожного громадянина, оскільки інформація з закордонних паспортів зчитується автоматичними рідерами», – пояснили прикордонники.

Як ми вже розповідали раніше, наступ на Україну з території Білорусі малоймовірно через природних умов, адже північ України і південь Білорусі вкрай невідповідна місцевість – важкопрохідні ліси і болота.

А Міноборони Білорусі Віктор Хренін не виключає, що протести противників Олександра Лукашенка можуть перерости в громадянську війну або військовий конфлікт . Він також попередив, що проти учасників протесту можуть застосувати армію.

Джерело: Народна Правда
загрузка...