Військовий наступ на Україну з Білорусі: військові оцінили ймовірність

Військовий наступ на Україну з Білорусі: військові оцінили ймовірність
Автор Марія Петренко в Новини

Наступ на Україну з території Білорусі малоймовірно через природних умов, адже північ України і південь Білорусі вкрай невідповідна місцевість – важкопрохідні ліси і болота.

Таку заяву в коментарі РБК-Україна зробив військовий експерт Михайло Самусь.

Loading...

«З території Білорусі в Україну насправді важко проводити широкомасштабні сухопутні операції, але використання сил спецоперацій, повітряно-десантних військ, ракетних військ, авіації в принципі досить комфортно буде для Росії, якщо вона розмістить там свої війська», – сказав Самусь.

Одночасно з цим, за словами полковника Олега Жданова, Генеральний штаб Збройних сил України вже вжив заходів і провів аналіз ситуації на північному напрямку:

«У 2015-16 році наш Генштаб займався питаннями саме північного кордону. Ми відпрацювали кілька варіантів плану оборони. У нас там на сьогоднішній день досить військ, щоб стримати можливу спробу вторгнення з півночі ».

Напередодні міністр оборони Білорусі Віктор Хренін не виключає, що протести противників Олександра Лукашенка можуть перерости в громадянську війну або військовий конфлікт. Він також попередив , що проти учасників протесту можуть застосувати армію.

Ветеран АТО, волонтер, журналіст Мирослав Гай вважає , що Російська Федерація готується до нових актів агресії по відношенню до України.

Джерело: Народна Правда
загрузка...