Результати виборів в США стануть відомі не вчасно – Трамп

Результати виборів в США стануть відомі не вчасно – Трамп
Автор Желізняк Олександр в Новини

Президент США Дональд Трамп висловив побоювання, що результати виборів в листопаді не стануть відомі навіть через кілька тижнів після дня волевиявлення.

Як передає портал Завтра , про цю інформацію повідомляє «Голос Америки».

«Результати цих виборів будуть відомі, на мою думку, протягом тижнів, місяців, а, можливо, взагалі ніколи. Можливо, знадобляться роки, а можливо, вони ніколи не стануть відомими, тому що після того, як пройде перший тиждень після виборів, вже нічого невідомо », – заявив президент США у виступі перед консервативним об'єднанням« Рада національної політики »21 серпня.

Відзначимо, що Трамп і раніше заявляв про ризики для процесу голосування в країні, зокрема за те, що в цьому році, враховуючи пандемію, ще більшого поширення набуде голосування поштою.

У США, як з боку адміністрації Трампа так і з боку опозиційної Демократичної партії США висловлюються побоювання, що вибори восени будуть проблемними.

Президент США принципово виступає проти голосування по пошті, заявляючи, що воно є незахищеним і призведе до фальсифікації результатів виборів. Зате критики закидають адміністрації Трампа умисне створення кризи в поштовій службі США напередодні виборів через реформи Служби. Тривалий час робота поштової служби ускладнена, спостерігаються помітні затримки доставки тощо.

Нагадаємо, що Трамп назвав ЗМІ своїм головним конкурентом на виборах президента.

Раніше ми повідомляли, що Байден офіційно став кандидатом на пост президента США.

Джерело: Народна Правда