Звільнення Холодницького: НАБУ прокоментувало відставку

Звільнення Холодницького: НАБУ прокоментувало відставку
Автор Желізняк Олександр в Новини

Звільнення з посади керівника САП Назара Холодницького не може перешкодити розслідуванню Національного анти-корупційного бюро.

Як передає портал Завтра, про даної інформації заявляють в НАБУ .

«Звільнення з посади керівника САП Назара Холодницького не завадить розслідування Національного бюро», – заявили в НАБУ.

В анти-корупційному бюро уточни, що період п’ятирічного співробітництва НАБУ і САП запам’ятався стрімким стартом протидії топ-корупції в Україні, резонансними розслідуваннями і першими судовими вироками з реальною мірою покарання винних.

«Як в будь-якому робочому процесі було різне: конфлікти, дискусії, компроміси і досягнення повної згоди. Відзначимо, що минулі півроку стали чи не найбільш конструктивним з точки зору взаємодії та ефективності роботи НАБУ і САП », – наголошується в повідомленні.

У НАБУ також висловили надію, що зі звільненням керівника САП і наступною необхідністю вирішення окремих робочих питань з Офісом генпрокурора не стане ризиком для функціонування налагодженого анти-корупційного механізму.

Нагадаємо, що 21 серпня Назара Холодницького звільнили з посади заступника генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури в зв’язку з поданням ним відповідної заяви.

Наказ про звільнення підписав генеральний прокурор Ірина Венедиктова.

Як повідомлялося раніше, чиновник Служби зовнішньої розвідки і колишній військовослужбовець підозрюються у вивозі боєприпасів з району проведення ООС.

Раніше Служба безпеки України викрила схему поставок в Росію товарів військового призначення українського виробництва.

Джерело: Народна Правда