На місці Лукашенко провів би через місяць нові вибори – Зеленський

На місці Лукашенко провів би через місяць нові вибори – Зеленський
Автор Марія Петренко в Новини

Президент України Володимир Зеленський заявив з приводу нинішньої ситуації в Білорусі, що, якби був на місці діючого білоруського президента Олександра Лукашенка, через місяць провів би нові, чесні вибори під міжнародним моніторингом.

Як передає портал Завтра , в інтерв'ю європейському телеканалу «Євроньюс», яке повинні оприлюднити повністю 25 серпня, а поки опублікували 22 серпня лише невеликий уривок, Зеленський сказав:

Loading...

«Якби мене запитали, що б я зробив на місці Олександра Лукашенка? Чесно? Уявімо, що я впевнений в собі. Упевнений у виборі народу. Я впевнена людина. Як я можу заспокоїти всіх? Я б точно сказав: через місяць нові вибори – я йду, йдіть, хто хоче. Міжнародні спостерігачі – я всіх би запросив. Всіх. І сказав до народу Білорусі: будь ласка, виберіть. І після цього результату не було б питань ні у кого. Я в цьому впевнений. Якби Олександр Григорович переміг – він би переміг. А якби переміг інший чоловік – значить, інший. Але все було б спокійно, без крові, чесно – і увійшло б в історію ».

Влада президента України Володимира Зеленського не виступала з такою різкою критикою проведення президентських виборів в Білорусі, як західні союзники Києва, і не заявляла про невизнання офіційно оголошених результатів цих виборів, але також і не вітала Лукашенко із заявленою перемогою, як вже зробили в декількох країнах світу , починаючи з Росії.

Відзначимо, що з вечора дня президентських виборів 9 серпня, коли в Білорусі оголосили перші офіційні результати цих виборів, і до сих пір по всій країні щодня проходять акції протесту. У неділю 16 серпня вони стали, ймовірно, наймасовішими в історії країни – на вулиці вийшли сотні тисяч людей.

Нагадаємо, що Лукашенко закриває підприємства, які страйкують .

Раніше ми повідомляли, що в Мінську знайшли повішеним зниклого демонстранта.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...