Росія блокує створення моніторингової місії в Криму

Росія блокує створення моніторингової місії в Криму
Автор Марія Петренко в Новини

Росія блокує створення моніторингової місії в Криму, тему якої вже тривалий час, від окупації Росією українського півострова, піднімає Україна.

Як передає портал Завтра , про це заявила в ефірі Радіо Свобода перша заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.

Loading...

Як сказала Джапарова 22 серпня, ця ідея і необхідність роботи постійної або тимчасової моніторингової місії міжнародних організацій з самого 2014 року так чи інакше піднімається, просувається і озвучується. Інший момент – це «стіна, яка називається« Російська Федерація », звернула увагу Джапарова.

«Я просто поясню, що для України принципово (і це нормально), що будь-яка моніторингова місія повинна заїжджати в Крим згідно з українським законодавством як в частину України. Росія на таке формулювання не згодна ».

Заступник глави МЗС звернула увагу, що порушники порядку в'їзду на територію окупованого українського Криму будуть прагнути приховати це, але для діяльності моніторингової місії така поведінка буде неможливим.

«Тому, очевидно, Росія буде шукати різних аргументів, декларуючи, що вони чекають всіх у Крим (ми чуємо це всюди, що« приїжджайте до нас в гості до Криму – ми вам все покажемо і розповімо ». Штудман з'їздив туди. Його ФСБ за руку водила на всі зустрічі. І ми розуміємо, що адекватне сприйняття ситуації з ескортом ФСБ досить складно сформувати. Тому, на жаль, Росія блокує … »- сказала Джапарова.

І на питання, чи означає це, що ймовірна моніторингова місія потрапить до окупованого Криму не скоро, вона відповіла: «І місія туди, як на« територію Російської Федерації », як наполягають російські чиновники, політики і дипломати, не потрапить».

Нагадаємо, що фінський телеканал показав карту з «російським» Кримом.

Раніше ми повідомляли, що в окупованому Криму затримали українського добровольця.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...