США повідомили суму допомоги Україні на боротьбу з COVID-19

США повідомили суму допомоги Україні на боротьбу з COVID-19
Автор Марія Петренко в Новини

Сполучені Штати Америки повідомили загальну суму допомоги, наданої Україні на боротьбу з Коронавірусние захворюванням COVID-19.

Як передає портал Завтра , про це йдеться в повідомленні Державного департаменту США 21 серпня.

Loading...

У повідомленні сказано, що ця сума становить майже 18,3 мільйона доларів.

З цих коштів 13,1 мільйона були надані в допомогу системі охорони здоров'я і по лінії міжнародної гуманітарної допомоги на подолання наслідків катастроф Агентства міжнародного розвитку США, і ці кошти повинні поліпшити здатність місцевих закладів охорони здоров'я лікувати хворих і боротися з подальшим поширенням COVID-19, а також доносити до громадськості заходи щодо зниження ризиків зараження.

Відзначимо, що ці кошти також повинні йти на подолання вторинних наслідків, таких, як втрата доходів і надання комунальних послуг для вразливих верств населення, зокрема в постраждалих від конфлікту громадах на сході України.

Крім того, в загальну суму допомоги входить майже 5,2 мільйона доларів по лінії гуманітарної допомоги для мігрантів і біженців, щоб підтримати вразливих біженців та потерпіла від конфлікту населення під час пандемії.

Як наголошується в повідомленні, згадана допомога додалася в цілому до майже 5 мільярдів доларів, які США надали як допомогу Україні за останні 20 років, з того на сферу охорони здоров'я було виділено майже 362 мільйонів доларів.

Нагадаємо, що станом на 22 серпня в Україні з початку пандемії було виявлено 102 971 інфікованого , 2 244 людини загинули, 51 375 одужали; активних випадків зараз в Україні 48 992.

Раніше ми повідомляли, що Україна отримала фінансову допомогу від Держдепу США.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...