Стан здоров'я Навального вивчають в Німеччині

Стан здоров'я Навального вивчають в Німеччині
Автор Марія Петренко в Новини

Лікарня в столиці Німеччини Берліні, куди доставили з Росії у важкому стані опозиційного політика і викривача корупції Олексія Навального, заявляє, що почала велике дослідження стану його здоров'я.

Як повідомляє портал Завтра , «Клініка« Шаріте »в Берліні підтверджує, що прийняла Олексія Навального на лікування.

Loading...

Зараз йде широка медична діагностика. Після завершення досліджень і консультації з сім'єю лікарі, які ведуть лікування, повідомлять громадськості про захворювання і про подальші кроки в його лікуванні », – заявила Університетська клініка« Шаріте », куди Навального доставили вранці 22 серпня.

Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що знайти причину того, чому гострий критик Кремля і президента Росії Володимира Путіна виявився в комі, «критично важливо».

«Сподіваюся, що всі, хто може внести вклад у відповідь на це питання, зроблять це», – сказав Штайнмаєр, який перебуває з візитом в Австрії.

Він також побажав Навальному швидкого одужання і продовження його роботи.

Відзначимо, що Навального доставили в Берлін з російської Омська спеціальним санітарним літаком. Його рейс організувала громадська організація «Кіно за мир» (англ. Cinema for Peace), яка працює в Берліні, – як повідомив її засновник Яка Бізіля, так і зробили на прохання Петра Верзилова, видавця російського опозиційного сайту «Медіазона» і учасника групи Pussy Riot, з просуванням якого пов'язана ця організація, – а оплатив цей рейс, за словами соратника Навального Леоніда Волкова, підприємець з Росії Борис Зимін, який разом з батьком-мультимільйонером Дмитром Зиміним, живучи зараз в США, підтримують російські опозиційні проекти.

Літак з німецькими лікарями-реаніматологами простояв в Омську майже добу – омські лікарі, які почали було готувати Навального і його медичні документи до перевезення в Німеччину, раптово змінили думку і заявили, що він не транспортабельний ще принаймні дві доби. Соратники Навального, які підозрюють, що його отруїли, припускають, що метою затримки бути те, щоб дочекатися, поки ймовірний отрута безслідно виведеться з організму. Нарешті, після тривалих переговорів і звернення представників Навального до Європейського суду з прав людини, а дружини Навального до президента Росії Володимира Путіна , його відпустили.

Як заявила Бізіля, стан Навального під час транспортування санітарним літаком було стабільним – що суперечить твердженням російських лікарів, того не можна було перевозити.

Нагадаємо, що Олексій Навальний з 20 серпня перебував у реанімації в омської лікарні: йому стало погано під час рейсу Томськ-Москва, пасажирський літак екстрено посадили в Омську. Політик перебуває в комі . Його діагноз невідомий.

Раніше ми повідомляли, що дружині Навального нададуть медичну карту з лікарні в Омську.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...